Bezpieczne zakupy

cww trust seal

Producenci

SODASAN - Wybielacz i Odplamiacz Oxygen Bleach - Koncentrat - 500 g

Dostępność: produkt chwilowo niedostępny
Cena: 23,90 zł 23.90
ilość szt

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

SODASAN - Wybielacz i Odplamiacz Oxygen Bleach - Koncentrat - 500 g

 

Nawet jeżeli ktoś posiada świadomość potrzeb ochrony środowiska, to także przeszkadzają mu uciążliwe plamy, szczególnie na białych tkaninach. Tam, gdzie mimo namaczania pozostają widoczne plamy, zalecamy dodawanie do głównego cyklu prania naszego wybielacza. Dodatek wybielający Sodasan składa się z nadtlenowęglanu sodowego, który podczas prania uwalnia tlen. W ten sposób można pozbyć się brudnych plam. Jest całkowicie wolny od chloru. Domieszka sody dodana jest w tym przypadku dla bezpieczeństwa, ze względu na zawartość w produkcie aktywnego tlenu, aby produkt nie musiał być zadeklarowany jako łatwopalny, a tym samym istniała możliwość jego rozprowadzania w wolnej sprzedaży. 'Oxygen Bleach' musi być przechowywany w miejscu suchym, w przeciwnym razie straci swoją skuteczność. Środek nadaje się do usuwania plam do tkanin białych i kolorowych. Regularne dodawany zapobiega przedwczesnemu szarzeniu się białych tkanin. Usuwa plamy łagodnie ale skutecznie, chroni kolor. W trakcie prania intensywnie uwalnia tlen, dzięki temu usuwa najtrudniejszy brud i plamy.

Zastosowanie: 1,5 – 2 łyżki stołowe na pranie, dodaj do głównego cyklu prania.

Ostrzeżenie: produkt działa drażniąco na oczy, drogi oddechowe i skórę. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! W przypadku kontaktu z błonami śluzowymi lub oczami natychmiast spłukać obfitą ilością chłodnej wody i zasięgnąć porady lekarza. W przypadku połknięcia natychmiast zasięgnąć porady lekarza, pokazując opakowanie.

Skład: 30% nadtlenowęglan sodu, 15-30% węglan sodu

SODASAN, to firma oferująca ekologiczne środki czystości, które stanowią znakomitą alternatywę dla środków konwencjonalnych podczas prania, mycia i czyszczenia. Stosowanie produktów SODASAN zapewnia efektywne pranie, mycie i czyszczenie, przy mocno zredukowanym obciążeniu środowiska. Polityka firmy stawia na sprawdzone składniki, które pochodzą wyłącznie ze ściśle kontrolowanych upraw ekologicznych, zwłaszcza na olej roślinny stosowany w głównej mierze do produkcji mydeł.

Firma nie stosuje w swoich produktach konserwantów syntetycznych, substancji zapachowych, składników ze związkami chloru oraz składników, do produkcji których używa się technologii modyfikacji genetycznych, nie prowadzi farmakologicznych prób na zwierzętach bezpośrednio ani pośrednio. SODASAN wspiera rolnictwo w krajach trzeciego świata w projektach Fair Trade. Do produkcji używa czystej energii dzięki współpracy z Greenpeace Energy.

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl