Bezpieczne zakupy

cww trust seal

Producenci

PHEROMAX Oxytocin Woman 14ml

Dostępność: kończy się
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 337,00 zł 337.00
ilość szt

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 
PHEROMAX Oxytocin Woman 14ml
 
PHEROMAX Oxytocin. Teraz oprócz standardowego PHEROMAX możesz kupić również PHEROMAX Oxytocin. Uwielbiany przez Was PHEROMAX został wzbogacony przez producenta o Oksytocynę, neuropeptyd zwiększający zaufanie.
 
PHEROMAX Oxytocin to ekskluzywna wersja PHEROMAX. Unikatowa wartość nie tylko w zakresie uwodzenia, ale również w biznesie. Tam, gdzie zaufanie drugiej osoby do Ciebie jest szczególnie ważne. Jeżeli chcesz jeszcze bardziej wpływać na ludzi, wybierz PHEROMAX Oxytocin.

PHEROMAX Oxytocin nie jest środkiem terapeutycznym ani leczniczym. Wyłącznie do stosowania zewnętrznego.
 
 
 
Informacje techniczne:
Opakowanie: 14ml szklany flakon chroniony aluminiową obudową
Wydajność: 112 pełnych aplikacji


 
Chcesz, by ludzie błyskawicznie Tobie ufali?
 
Oksytocyna. Sposób na natychmiastowe wzbudzenie zaufania drugiej osoby. Nie ważne, czy zależy Tobie na uwodzeniu, czy też na maksymalnej skuteczności w biznesie i sprzedaży. Oksytocyna to związek, który sprawi, że ludzie, którzy mają z Tobą kontakt będą bardziej podatni na Twoje sugestie.

Zaufanie w płynie.
 
Oksytocyna to cząsteczka więzi i zaufania. Oksytocyna jest neuropeptydem, który pośredniczy w zachowaniach związanych z zaufaniem wśród nieświadomych osobników. Odgrywa kluczową rolę w życiu społecznym i odczuciu przynależności do grupy wśród ssaków.

W 2005r. specjalista w zakresie ludzkich więzi i zaufania, profesor neuroekonomii, Paul J. Zak wydał publikację "Oksytocyna zwiększa zaufanie wśród ludzi". Wykazał, że Oksytocyna jest odpowiedzialna za wiele zachowań wśród ludzi. W serii eksperymentów wykazano, że ludzkie mózgi wydają się mieć funkcję regulacji równowagi między zachowaniami egotycznymi a tendencjami prospołecznymi. Jego odkrycia wykazały związek między empatią a wydzielaniem Oksytocyny.

Oksytocyna, według wielu badań naukowych, nie tylko zwiększa zaufanie, ale też szczodrość, hojność i ofiarność wśród ludzi. Sprawia, że ludzie są w stanie dla Ciebie zrobić więcej, gdy są pod wpływem Oksytocyny.
W 2007r. przeprowadzono badanie metodą podwójnie ślepej próby, w którym zadaniem 68 uczestników było przekazanie pieniędzy zupełnie obcej osobie. Okazało się, że 34 osoby, które wdychały Oksytocynę były aż 80% bardziej hojne w porównaniu do 34 osób, które nie były pod wpływem Oksytocyny!

Kolejne z badań wykazało, że wdychana Oksytocyna usprawnia rozpoznawanie emocji i pozytywnie wpływa na interakcję i komunikację między ludźmi. Ten neuromodulator wpływa na związek emocjonalny między ludźmi. Oksytocyna wyzwala potrzebę bliskości i silne przywiązanie. Wpływa na gotowość danego człowieka do uległości i zaakceptowania ryzyka wynikającego z interakcji.
 
 
 
 

przedstawione treści zostały zamieszczone za zgodą firmy Inter Technologie

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl